Erzurum Metrobüs Durağında Gördüğüm Kızla Tanışıp ve Siktim

Evet böylesine güzel bir hikaye ile daha önce büyük bir ihtimal karşı karşıya gelmediniz. Sınır tanımam fantezi konusunda, geçen ay iş seyahati için erzuruma gitmiştim, partnerimi Erzurum Escort olarak çalışan kızı orada buldum.

Metrobüs durağında beklerken gözüm bir anda onun seksi vücuduna ilişti. Birkaç dakikalık bir iç çekişten sonra onunla konuşmaya karar verdim. Belki de bu benim için kaderin bir işaretiydi ve ben kabul etmeliydim. Onun adı Asya, 23 yaşında genç ve bir o kadar da güzel bir kadındı. Sohbetimiz çok kısa sürmedi ve hemen ikimizde evine gitmek için yola çıktık.

Asya beni evinde sıcak bir şekilde karşıladı ve içeri davet etti. Yapmak istediğim tek şey, onunla ateşli bir gece geçirmekti ve bunu başarabilmek için elimden gelen her şeyi yapacaktım. Asya'nın vücudu o kadar mükemmeldi ki, onu görünce penisim sertleşmeye başladı.

Her zaman farklı seks fantezilerine açık bir erkek olarak sizlerle paylaşacağım hikayem umarım ilginizi çekecektir, ben 34 yaşındayım ve aslen Ağrılı bir erkeğim, ağrı bazidliyim ve iş seyahati için devamlı farklı şehirlere gidiyorum, kız arkadaşlarım oldukça fazladır, hatta her şehirde siktiğim kız vardır, zaten amacım şehir dışı seyahatlerinde kızlarla sikişmektir, neyse konuya yavaştan gireyim Abaza arkadaşlarımı daha fazla meraklandırmayayım.

Erzurum bölgesinde bulunmakta olan bir firmayla görüşmem gerekti, metrobüsü tercih ettiğim yollarda trafik olduğundan bir kız vardı durakta taş gibiydi, ona aklım takıldı, ofise giderken asansörde karşıma çıktı, aklım gidecek gibiydi kocaman götü vardı beni deli etmişti, ofise çıktım orada çalıştığını fark ettim, bana Erzurum seyahatimde eşlik edecekti, tanıştık akşam yemeğine çıkacaktık, ben biraz iltifat ettim, evliymiş ama umurumda bile değil sikmem lazımdı onu, nerede kalmak istersiniz dedi.

Senin olduğun her yerde dedim, gülümsedi, lüks otel ayarlıyım size dedi, hayır dedim apart daire istiyorum o halde benim yan daireyi vereyim size dedi, o işi yapıyormuş olur dedim, kocası evde yoktu bana geldi, içeri girer girmez seviştik.